Vertical line
23. 9. 2018
Pepa

Sobotní OREL CUP pěkný, velká účast, ale co nějaké ceny? Ty byly pouze pro finalisty? Pan Horák se chlubil, co má sponzorů.
 
26. 8. 2018
Šárka

V Horažďovicích je perfektní tenisová partička!!! :-)
 
7. 6. 2018
Svoboda senior

pavel.svoboda (zavinac) liberty-victory.cz
Včera jsem přišel na kurty a byl jsem mile překvapen. Všech pět kurtů s umělýma lajnama, všude čisto bez zeleného porostu a nastříkáno. Kabiny čisté, záchody uklizené, kantýna otevřená a zásobená. Před tréninkovou stěnou upravený povrch. Máme správce a kdo to má...
Všem co toto dílo vykonali velký dík.
 
12. 8. 2017
Krautman

Dobrý den, musím pochválit organizaci cel. turnaje st. žáků a hlavně dorostu ( velký počet) vedený sl. P. Halmlovou. Krautman
 
12. 5. 2017
Jan Jehlík

Vzkaz pro Václava: Možná vtipné, ale asi by jsi stejně nedorazil, když reaguješ až v květnu. Jen pro vysvětlení. vybrat termín, který by se hodil všem nelze. Přes víkend zase někteří lidé jezdí mimo bydliště,tráví volný čas mimo. V týdnu chodí do práce a jsou spíše doma. S pozdravem J.Jehlík
 
10. 5. 2017
Vašek

Aby tam přišlo co nejméně lidí !
 
16. 2. 2017
Pavel

Proč Výroční členská schůze ve středu?
 
21. 5. 2016
Korytář Karel

Ahoj všem..4.6 2016 tu máme opět Orel Cup ve čtyřhrách.Tak jste všichni zváni.
 
8. 5. 2016
Karel

Sleduji vysledky družstev a koukám, že dorost se ani nedostaví na své utkání.
 
20. 5. 2015
Korytář Karel

OPRAVA 6.6 2015
 
20. 5. 2015
Korytář Karel

Ahoj všem tak termín na Orel cup je,,,,,6,6,2014.ale stále čekáme na počasí,včas budu informovat.Karel
 
12. 5. 2015
Korytář Karel.

Ahoj všem termín na Orel cup bede upřesněn do konce května.musíme počkat na počasí.
 
10. 5. 2015
Honza

Zdravím
Aktuality - Orel cup-otevřený turnaj ve čtyřhře: 7.6. od 8:30 prezentace - to je neděle! Je to správně?
Děkuji za odpověd
 
27. 5. 2014
Karel Korytář.

korytar.k (zavinac) seznam.cz
Ahoj všem ,7.6 2014 od 8.30 tady máme opět Orel Cup.tak jste všichni srdečne zváni.Černý Orel.
 
25. 3. 2014
Jan Jehlík

Na vysvětlenou. Každá organizace, sportovní, společenská,či jakákoliv jiná má svá pravidla podle kterých funguje. Tenisový klub, tak jako jiné sportovní kluby funguje na principu voleného výboru, který chod klubu koordinuje a řídí. Je to například z toho důvodu,aby několik členů klubu nerozhodlo, že uspořádají turnaj případně jinou akci a zvolí stejný termín. Nevím, jak by se dohodli až by se na kurtech ráno sešli.
Jelikož byly s výborem již dohodnuti osoby, které budou turnaje řídit, nezbývalo nic jiného než provést změnu osob. Není to tedy o tom, že by se někdo protěžoval, ale o tom že nejde dělat akce bez vědomí výboru. Většinou stačí alespoň něco říct.
Za výbor. TK J.Jehlík 
15. 3. 2014
Irena

Po přečtení termínové listiny jsem zjistila, že mě kdosi vyškrtl z pořádání turnaje dorostu. Proč? Oznámit důvod se nesluší! S pozdravem Irena
 
15. 3. 2014
TONDA

N
 
13. 9. 2013
Luky

lukasek5 (zavinac) centrum.cz
Ahoj,

koukni na:
http://kompasslev.cz/?reference=444
a taky:
http://www.kupi.cz/?u=e68cx

Je tam spousta slev, snad úplně na všechno :-D
 
28. 8. 2013
Jan Jehlík

Po přečtení příspěvků jsem si zjistil, jak se věci mají. Ano, administrátor opravil hrubky v textu. A to po upozornění, že se tam vyskytují. Obsah článku nebyl nijak změněn. V žádném případě nebylo úmyslem nikoho zesměšnit. Zrovna tak mě nenapadlo, že bylo úmyslem zesměšnit toho, kdo hrubky napsal.
S pozdravem J.Jehlík
 
26. 8. 2013
Jirka

Pánové, pokec přestal být pokecem, když si upravujete příspěvky podle vašich potřeb. Na Vaši úroveň bych nechtěl nikdy klesnout. Upravili jste 2 články, původní mám zkopírované.
 
26. 8. 2013
Lenka

Je vidět, že si to každý přebral po svém. Přijde mi dětinské opravovat chyby v příspěvcích po upozornění někoho jiného s cílem zesměšnit toho, kdo na ně upozornil. Nesmyslím si, že je na místě, aby si tu administrátor webu upravoval příspěvky v diskuzi tak, jak se mu to hodí. Tímto jsem se utvrdila v tom, co jsem si myslela a přijde mi to dost smutné.....
 
26. 8. 2013
Lenka

Vážený pane Vetyška, hodnotit, kdo co dělá, nebo nedělá špatně či dobře mi nepřísluší, ale na Váš příspěvek reagovat musím. Řekla bych, že tady nejde o to, kolik kdo vyplete raket a jestli někdo někomu bere kšefty, ale spíše o princip. Myslím si, že za ty roky, co se pan Halml kolem tenisu v HD pohybuje, pro něj udělal více prospěšného, než-li mnozí jiní. Osobně kurty také několik let navštěvuji a rozhodně jsem si nevšimla, že by se tam pro tenisty zázemí o tolik zlepšilo. Nicméně vzájemným osočováním se nic nevyřeší.

A ještě jedna připomínka, Váš příspěvek obsahuje tolik hrubek, že z něj bolí oči....:-)
 
24. 8. 2013
Petr Vetyška

vetour (zavinac) seznam.cz
Jsem sice malým sponzorem tenisového klubu,ale musím přidat i svůj názor.Já jsem si také nechal přeplést raketu a jsem velice spokojen.Tomu,že by jmenovaní p.Jehlík a p.Křesák chtěli vydělávat pro sebe nevěřím, nemá to zapotřebí ani jeden z nich.Ono je v tom něco jiného,že pane Halml, vám totiž ubyly kšeftíky na vyplétání a v tom vše vězí.Kritizovat a vidět chyby jenom v druhých umí každý,ale něco vymyslet a přidat ruku k dílu to se jen tak někomu nechce.Myslím si,že za poslední 2 roky se kurty a zázemí zlepšilo o 200% a to díky všem, kteří se nebojí práce.To co se zde vybudovalo, tady zůstane i pro příští generace i třeba pane Halml pro Vaše vnoučata.
 
21. 7. 2013
Jan Jehlík

jan.jehlik (zavinac) seznam.cz
Jirko a Karle. Jelikož je tato připomínka adresovaná mě, odpovím. Asi na tenis moc nechodíte, neboť jinak by tento příspěvek mohl těžko vzniknout. Raketu vyplétalo zatím jen 5 členů klubu. A určitě to nebude tím, že by se zájemce o vypletení musel zeptat buď mě, nebo p. Křesáka. Nebo si dát písemnou žádost na výbor. Prostě přijde, vezme stroj a raketu si vyplete. Určtě minimálně jeden z Vás na stroj koukal a nemusel ho hledat, ani si půčovat nějaké klíče. Prostě je přístupný. Nebo je to snad jinak? Důvodem je spíše skutečnost, že se jinému buď nechce a nebo to prostě neumí. Pokud klub do loňského roku stroj na vylétání neměl, nebo vyplétání neviděl někde jinde, těžko si to někdo vyplete poprvé sám. A pokud bude někdo chtít, (pokud budu mluvit za sebe) ochotně ho to naučím. Jako se už i stalo. Co se týče poplatku za zapůjčení. Ano, byl stanoven na 20 Kč, pro zájemce k nahlédnutí jsou doklady v účetnictví za rok 2012.V letošním roce byl poplatek zrušen. Pokud má někdo pocit, že se chováme nevhodně, může se zapojit do výboru, případně se stát prezidentem klubu a tak třeba pozitivně ovlivnit vývoj klubu a rozhodování výboru. Ale to bude chtít o něco více úsilí, než jen kritizovat. Může komunikovat se svazem, shánět sponzory, připravovat pro ně smouvy a faktury, občas zajít na městský úřad, na poštu, do banky, organizovat brigády....Určitě by se nějaká činnost ještě našla. A hlavně nedělat žádná rozhodnutí, aby to náhodou někomu nevadilo. Nejlépe aby vše běželo v zaběhnutých kolejích, jak jsme zvyklí a nikoho nepřekvalpili nějakou novotou. S pozdravem J.Jehlík, t.č.prezident TK Horažďovice
 
3. 7. 2013
korytar.k

Panove ,jirko a karle máte špatne informace,tak nevim o co vam jde,stači jen se spravne informovat a  pak mužete kritizovat a napadat.
 
2. 7. 2013
Karel

Plně souhlasím s panem J. Halmlem st. Je jediný, který má odvahu to sem napsat.
 
1. 7. 2013
Halml Jiří st.

Vážený pane prezidente TK, s odstupem času, bych si dovolil zhodnotit Vaši odpověď na můj příspěvek z 8. 8. 2012. Před pozměněním Vaší odpovědi jste mi napsal, že vypletací stroj je součástí každého moderního klubu - to budou pouze Rokycany a Horažďovice. Dále jste mi napsal, že vypletací stroj bude sloužit každému členu tenisového klubu, ale naplnila se moje předpověď, že si ho koupil pan Jehlík a pan Křesák jenom pro sebe. Nabídnut nebyl samozřejmě nikomu jinému a při výborové schůzi na odsouhlasení jeho koupi bylo řečeno, že za zapůjčení stroje bude poplatek 30 Kč. Jsem zvědavý, kde se ty peníze objeví, což si myslím, že se nikde neobjeví, naopak tito pánové s majetkem tenisového klubu ještě vydělávají.
Nemyslíte si, že se chováte slušně řečeno nevhodně?


 
15. 6. 2013
senior

pavel.svoboda (zavinac) liberty-victory.cz
ahoj přátelé tenisu
tak už konečně přišlo pěkné počasí,
snad se budeme více vídat na kurtech a v roce 80.výročí založení tenisového klubu sehrajeme pár zajímavých zápasů
všechny zdravím Pavel senior
 
9. 4. 2013
Jan Jehlík

jan.jehlik (zavinac) seznam.cz
V pátek 12.4. odpoledne a v sobotu 13.4. od 9 hodin budou první brigády na přípravu kurtů. Prosím Ty, kteří se zůčastní, aby potvrdili účast na mém emailu.
S pozdravem Jan Jehlíkl
 
31. 10. 2012
míra

Supr odkaz na bundy doporučuji
http://www.celeano.cz/cz/katalog-gratis/bunda-sportovni/piš vzkaz
 
29. 10. 2012
Jan Jehlík

jan.jehlik (zavinac) seznam.cz
Zdravím Vás, ve čtvrtek 1.11.od 16 hod. pokud nebude prset bychom zazimovali kurty. Je třeba odnes lavičky, sundat hadice, zastavit a vypustit vodu. Pokud se sejsde pár lidí, je to práce na chvíli.
Pokud by jsete někdo měl cas a chut dorazit, napiste mi na email, ať má aspoň trochu představu, jak hodně mám koho shánět.
Děkuji, s pozdravem Jan Jehlík
 
19. 10. 2012
Talent roku 2013

Vyhraj 2 lístky na tenisovou exhibici Advantage Tennis V, v níž se 29.října představí v Praze v O2 areně Petra Kvitová a Maria Šarapovová!!! Stačí, když rychle pošleš přihlášku do soutěže Talent roku 2013. Vyhrává první přihlášený a následně každý desátý! Víc informací o soutěži najdeš na www.talentroku.cz či www.facebook.com/talentroku.
 
24. 8. 2012
Jarda

Zdravím! Příjmení jsme neuvedl, neboť jsem v Horaždovicích pouze na návštěvě a nikdo mě nezná. Jmenuji se Koutský, jsem z Mostu a pokud by se našel spoluhráč, tak dopředu upozorňuji, že mám 59 let, a že tenis hraji pouze rád :-)
 
23. 8. 2012
Pavel Svoboda senior

pavel.svoboda (zavinac) liberty-victory.cz
ahoj Honzo a Jardo přečetl jsem si Vaše poznámky, ale bohužel nevím kdo jste. Prosím o Vaše příjmení, děkuji
 
23. 8. 2012
Jarda

Nenašel by se spoluhráč na turnaj v sobotu? Mobil: 602142628
 
12. 8. 2012
Petr Vetyška

Vzkaz pro Honzu.Kde si byl Honzo když se dělali brigády.Myslím si že nečlenové udělali pro klub víc hodin než někteří členové.Nebýt nečlenů nebylo by natažené nové pletivo,ostříhané thůje,nastříkána zeď atd.Ono je snadné kritizovat,ale přiložit ruku k práci je horší a plně souhlásím s tím co napsal v článku Jan Jehlík.
 
10. 8. 2012
Honza

Ahoj. Myslím si ,že většina rozhodnutí vyboru je k smíchu. Připadá mi, je jim jde hlavně o blaho nečlenů, než aby byli spokojeni členi klubu..
 
9. 8. 2012
Jan Jehlík

Sem napiš vzkaz
Nevím, zda "prát špinevé prádlo" touto formou je nejvhodnější způsob kritiky, ale budiž. Každý máme nárok na svůj názor.
Dovolím si ale na tuto kritiku reagovat. Že kurty byly loni zarostlé trávou, je pravda. Ale nikdy jsem neslyšel argument, že by se kurty nestříkaly proto, že postřik je drahý. Kurty se stříkaly opakovaně, ale neplely. Měli to dělat děti a nedělaly. Tráva sama z antuky nevyskáče a postřik neřeší vše.
Na další kritiku bych reagoval slovy "Kdo nic nedělá, nic nezkazí". To bychom se dodnes mohli místo sezení na terase"mačkat" v prostoru mezi šatnami a popíjet limonádu z basy, kteru by vždy nějaký ochotný člen klubu přinesl. Terasa byla z tohoto pohledu také prodělečná záležitost. Nebo přinesla klubu nějaké peníze? Ne každá investice se musí vrátit během roku a ne každá investice přináší přímý finanční zisk či profit. Tenisové rakety se již několikrát půjčovaly a dalo by se asi vyhledat z dokladů, kolik to klubu přineslo. Nejde jen o půjčení, ale ten kdo hraje, platí i za kurt. Pokud by neměl hrát s čím, neplatil by nic.
Vyplétací stroj, si myslím, patří k běžnému vybavení klubu. Vždyť například možnost vyplést prasklý výplet během turnaje na místě, to je přeci jen výhoda a může to jen zlepšit jméno klubu. Určitě se i najdou kluby, které stroj nemají, ale převládat budou asi ty, které stroj mají. Zrovna tak, jako lze napsat, že zakoupení stroje poslouží jen někomu, tak mohu napsat, že nezakoupení stroje vyhovuje také jen někomu. To asi není třeba blíže vysvětlovat, jak je to myšleno.
Závěrem bych napsal,že se snáze kritizuje, než tvoří. Vždyť každý člen klubu může kandidovat do výboru a ovlivňovat dění v klubu. Spíše se však člověk setkává s nezájmem být členem výboru.
Nemyslím, že vše je dokonalé a nedá se dělat lépe. Nebráním se kritice, ale na veřejnou kritku mi nezbylo než veřejně reagovat.
Jen doufám, že tato situace nějakým způsobem nenaruší vztahu v klubu.
Jan Jehlík
 
8. 8. 2012
Halml Jiří st.

Dovolte mi, abych Vás seznámil s investováním výboru tenisového klubu. V loňském roce jsme měli kurty zarostlé trávou více než na Wimbledonu, nepamatuji horší za 20 let zpět. Bylo mi řečeno, že postřik je drahý, museli by se zvednout členské příspěvky. A zanedlouho se vybudovalo hřiště na badminton s úspěchem "0". Dále výbor nakoupil 4 ks nových tenisových raket za účelem půjčováním a tím získáním peněz. Nevěřím, že se tato investice vrátí, natož aby vydělávala - "prodělek". Do třetice všeho dobrého nebo zlého? Jednoho dne jsem nevypletl raketu p. Křesákovi, natož za pár dní byla svolána výborová schůze a výbor si pro sebe schválil nákup vypletacího stroje za 7 500Kč. Vy nemáte pánové na vypletací stroj ze svého? Jistě mi odepíšete, že stroj bude sloužit všem. Tomu snad nikdo věřit nebude. Ono se brzy ukáže pro koho byl stroj zakoupen.
Děkuji
 
29. 4. 2012
Jan Jehlík

jan.jehlik (zavinac) seznam.cz
Je třeba naložit kontejner na biologický odpad odřezky větví z živého plotu. Nebudu proti, pokud se někdo najde.Třeba členů klubu co nemají splněné brigádnické hodiny. Předem děkuji za ochotu. Jan Jehlík
 
27. 4. 2012
Jan Jehlík

jan.jehlik (zavinac) seznam.cz
na sezonu 2012
- květen, červen, září, říjen
Po-Pa 14- 19...
So 9-12 14-19...

dopledne pa telefonu p Korytář, pokud bude v dosahu umožní hraní

-červenc srpen
Po-Pá 9-12 14-20

Cena kurtu P-Pá do 16 hod. 80,- Kč

Po-Pá po 16 hod. So,Ne 120,- Kč

celoroční permanentka 2200 Kč
 
25. 4. 2012
Honza

Platí prosím toto i na sezonu 2012 ???


Duben,květen, červen
Po–Pá: 15–20 hod., so–ne: 9–20 hod.
So-Ne nebo svátek: 9-12, 14-20 hod.

Červenec, srpen
Po–Ne: 9–12, 14–20 hod.

Září, říjen
Po–Pá: 15–20 hod., so–ne: 9–20 hod.
So-Ne nebo svátek: 9-12, 14-20 hod.
 
21. 4. 2012
Jan Jehlík

jan.jehlik (zavinac) seznam.cz
Zdravím všechny členy, kurty jsou připraveny na sezonu. Chhtěl bych poděkovat všem, kteří se na přípravě zúčastnili a doufám, že se další ještě zapojí. Je třeba nanosit lavičky, zprovoznit šatny...
Jen mě mrzí (je to slušný výraz toho co sem napsat nemohu), že někteří členi, kteří na brigádu nepřijdou, nejsou schopni alepoň odepsat na SMS že nepřijdou. Ono je to poměrně nepříjemné jít na brigádu a netušit, zda tam budem 2, nebo nás bude 10.
 
17. 4. 2012
Jan Jehlík

jan.jehlik (zavinac) seznam.cz
Tento týden bude brigáda ve čtvrtek 19.4. od 16 hodin.
 
15. 4. 2012
Irena Švelchová

m.lorenzo (zavinac) seznam.cz
Bude se konat přes týden brigáda na kurtech ?? Pokud ano, který den ?? A v kolik hodin ?? Děkuji Irena..
 
12. 4. 2012
Jan Jehlík

jan.jehlik (zavinac) seznam.cz
Zapoměl jsem napsat čas začátku brigády - od 9 hodin.
 
12. 4. 2012
Jan Jehlík

jan.jehlik (zavinac) seznam.cz
V sobotu 14.4. 2012 bude brigáda. Pokud nebude pršet, válcovali bychom kurty (podotýkám s mechanizací, válec nikdo tahat nemusí). Pokud bude dostačná účast, je předpoklad, že by se kurty již připravily na hraní.

S pozdravem Jan Jehlík
 
9. 4. 2012
Jan Jehlík

Zítra v úterý 10.4. bude brigáda na dodělání plotu. je třeba min. 4-5 mužů, aby se plot stihl napnout. Další den bude třeba vrátit lešení.
Pokud víte, že přijdete, dejte mi vědět na email jan.jehlik@seznam.cz.
Zdravím všechny, Jan Jehlík
 
30. 3. 2012
Jan Jehlík


Zítra v sobotu a v neděli brigáda nebude pro nepříznivou předpověď počasí.
V podělí odpoledne od 16 hodin bychom natahovali pletivo, bude třeba min. 3 muže. Pokud by jste někdo mohl a měl zájem, dejte vědět.
 
25. 3. 2012
Jan Jehlík

Od pondělí 26.3. je v případě zájmu brigáda každý den. Jen je dobré se nahlásti na můj email (jan.jehlik@seznam.cz), nebo sem, aby se vědělo, zda vůbez někdo přijde.
S pozdravem Jan Jehlík
 
20. 3. 2012
Jan Jehlík

Sem napiš vzkaz
Ve středu 21.3.2012 brigáda nebude. Další brigáda je ve čtvrtek 22.3. od 16 hodin.
V sobotu 24.3. je plánovaná větší brigáda. Prosím tedy členy kteří by se mohli zůčastnit, ať dají vědět buď sem, nebo na email V.Křesáka.
Jan Jehlík.
 
18. 3. 2012
Jan jehlík

Sem napiš vzkaz
Od pondělí 19.3. v případě příznivého pačasí začnou brigády na přípravu kurtů. Pokud by jste na brigádu někdo chtěl přijít, je lepší napsat sem, nebo na email v.kresak@tiscali.cz pro lepší koordinaci brigád.
S pozdravem Jan Jehlík
 
15. 3. 2012
Honza

Dobrý den,
kdybych si chtěl koupit na tuto sezonu nějakou permanentku, kolik by stála? Děkuji
 
7. 3. 2012
Jakub Bláha

jblaha (zavinac) duo.cz
V sobotu 10.3.2012 od 9 hod je mozny termin brigady. Prosim predevsim muzskou cast clenu, aby se mi dopredu ozvala na mail, zda maji cas prijit. Jedna se o opravu plotu. Musime tam byt alepson 4 a vic. Diky za odpoved.

Kuba
 
4. 3. 2012
Jakub Bláha

V pátek se podařilo sundat staré oplocení na kurtech. Jestliže by tento týden vyšlo počasí, pokračovala by brigáda na výměnu plotovek. Prosím, navštěvujte toto forum, abyste věděli o dění a mohli se ho fyzicky účastnit. Díky,

Kuba
 
29. 2. 2012
Jakub Bláha

Kdo budete mít v pátek 2.3. 2012 čas a chuť, od 15.30 sundaváme plot na kurtech. Každý je vítaný. Díky, Kuba
 
19. 10. 2011
Jan Jehlík

Zdravím všechny.
Je třeba zazimovat kurty. Úklid laviček, hadic, vypuštění vydy.... Samotná akce by začala v případě příznivého počasí v pondělí 24.10 odpoledne od 16 hodin. Podle potřeby by pokračovala další den. Kdo může dříve, iniciativě se meze nekladou.

Díky za účast, H.Jehlík
 
12. 8. 2011
senior

zdravím všechny příznivce horažďovického tenisu a zároveň Vás zvu na 6.ročník Memoriálu Slávka Šimka který se koná v sobotu 20.srpna na kurtech
V lipkách
 
7. 6. 2011
svoboda senior

dobrá zpráva ohledně dorostenců, blahopřeji...
snad se dočteme v aktualitách i o dalších mančaftech(foto je moc dobré) co nás reprezentují, všechny zdravím senior
 
8. 5. 2011
kapitán družstva

8.5.2011 rozehrálo družstvo dorostu mistrovské zápasy v Horšovském Týně.Po velkém boji prohráli 4:5. Děvčata Petra Halmlová a Tereza Štěchová si vyhrály vše(dvouhru i čtyřhru), Další bod přidal Honza Staněk po třísetové bitvě.Rozhodující pátý bod prohráli Hrbek,Šebesta ve čtyřhře ve třetím setu.
 
28. 3. 2011
TK HD

Pro lepší informovanost o dění v klubu žádáme členy
TK HD o zaslání své emailové adresy na adresu
tonosimko@seznam.cz
 
28. 3. 2011
VV TK HD

28.3.2011 20.00hod
schůze VV:
brigády každý den od 29.3 v 16.00 hod
Velká brigáda sobota 2.4.2011 v 9.00
s cílem zprovoznit kurty tento víkend.
Proto žádáme všechny členy
o co nejhojnější účast.
Na víkend občerstvení zdarma.

 
24. 3. 2011
Irena

Na tento dotaz neumím odpovědět, toto má na starost Vojta Křesák.
 
18. 3. 2011
Marie

Ahoj chtělajsem se zeptat na brigády na celé léto
 
21. 2. 2011
Irena

Občas nakouknu a ono se tu nic neděje.Zatím se mějtevšichni krásně.
 
7. 2. 2011
Tono

Ahoj Irčo.Koukám,jediná ty jsi navštívila stránky.Zapomněl jsem ti dát peníze.Tak až se potkáme.ahoj.
 
5. 2. 2011
Irena

Jak jste dorazili z výročky?Kod 1 nefunguje.
 
2. 1. 2011
TK HD

info (zavinac) tkhd.cz
Všechny členy tenisového oddílu zveme na VALNOU HROMADU, která se koná 5.2.2011 od 18.00 hod v zámecké kavárně ( Pizzerie Malý)

Všichni jsou srdečně zváni.

výbor TK HD
 
20. 12. 2010
senior

přeji všem tenistům a tenisovým příznivcům krásné prožití vánoc a hodně štěstí v novém roce
 
26. 10. 2010
TK HD

info (zavinac) tkhd.cz
V pátek 29.10. 2010 od 15.30 BRIGADA - zazimování kurtů.

ÚČAST NUTNÁ !!!

Tenisový klub Horažďovice
 
23. 8. 2010
Tenisový výbor

info (zavinac) tkhd.cz
Srdečně zveme všechny členy i příznivce tenisu na turnaj jednotlivců a čtyřher, který pořádáme 28.8. 2010 od 9.00 hod na tenisových kurtech. Ředitel turnaje : Zdeněk Zoubek
Každý hrající člen klubu obdrží poukázku na občerstvení.

Těšíme se na Vás,

Tenisový klub Horažďovice
 
13. 7. 2010
Jakub Bláha

jblaha (zavinac) duo.cz
V pátek 16.7.2010 od 19.30 BRIGADA na kurtech. Zadame cleny, aby se dostavili.

 
28. 4. 2010
Svoboda Junior

Dovolím si, byť nejsem členem klubu, přidat názor. Myšlenka turnaje pro neregistrované hráče je určitě dobrá. Její omezení na reprezentaci obce je prvek, který by mohl turnaj charakterizovat a mohl by být za jistých okolností motivujícím. Je ovšem otázka, kolik je po přilehlých obcích tenistů "amatérů" s ohledem na dostupnost kurtů... V obcích (vesnicích - a nemyslím to nijak pejorativně) je asi blíže ke sportovním hasičům, fotbalistům nebo skrze myslivost ke skeetu. Registrovaní hráči se můžou stát "tahouny" týmů, pokud např. bude jejich účast omezena na jednoho v každém týmu. Počet hráčů v týmu by pak asi musel být nějak striktně stanoven, aby bylo možné dosáhnout nějakého spravedlivého systému bodování v turnaji. Nešlo by tedy o "reprezentaci obcí", ale spontánímu vzniku různých "amatérských" týmů vytvořených kolem registrovaných hráčů. Tedy - registrovaní hráči by sami měli být tím spouštěčem, který kolem sebe sestaví tým a dotáhne ho na kurty. Další otázkou je image/tvář takového turnaje. Myslím, že by měla vycházet z hlavní ceny - tedy motivace turnaje se zúčastnit. Je nasnadě, že tato cena musí být motivující dostatečně, stejně jako tomu je např. při vesnických turnajích malé kopané. Je to paradox, ale to, co lidi táhne ke sportu ve zmíněném případě je vidina vyhraného sudu piva. Proč? No protože to je hmatatelná, zcela materiální věc, která se navíc musí skupinově zkonzumovat, což vede k další zábavě. A ta už je přitažlivá i pro "amatérského" hráče. Že to není zrovna wimbledonské? Není. Ale nedovedu si představit, že se někdo půjde "bít", aby vyhrál diplom, placku a pernamentku na kurty. Ti, co tenis hrát chtějí, a tedy chtějí mít přístup na kurty, mají mnohé jiné možnosti jak si ho zajistit. Ale právě ti, co tenis běžně nejsou zvyklí hrát, mohou zjistit, že je to zábava, že to není žádná "suchařina". Je však nutné je patřičně motivovat.
 
26. 4. 2010
tono

turnaj by byl dobrej.ale nekladl by jsem žádné podmínky a omezení.prostě kdo by se přihlásil,by hrál.( samozřejmě jen pro neregistrované.)
 
15. 4. 2010
Irena

To by nebylo špatný a myslím, že by to mohlo přilákat lidi na kurty.
 
14. 4. 2010
senior (Pavel Svoboda)

co říkáte novému nápadu Moniky?
mělo by se o tom pokecat ne...

 
26. 3. 2010
Pavel Svoboda senior

Začaly brigády na přípravě areálu pro novou sezónu. Konají se každý den od 16 hodin. Všichni, kdo přijdou pomoci, jsou vítáni.
 
17. 3. 2010
A.Šimko

Vše v pořádku.
 
16. 3. 2010
Irena Halmlová

Ano, vše je vpořádku.
 
16. 3. 2010
Admin

Na základě požadavku jsme nyní nastavili e-mail info@tkhd.cz tak, aby každý mail došlý na tuto adresu byl automaticky rozeslán na adresy: blaha, halmlova, jehlik, kosturik, kosturikova, kresak, simko. V predmetu zpravy bude pred samotnym predmetem uvedeno "Kopie -". Vsichni uvedeni v mailling listu tedy maji prehled o prichozi poste. Doporucujeme vsak dohodnout se, kdo je poveren na mail odpovidat, aby pak odesilatel nedostaval odpoved od sedmi lidi najednou. Pokud vam tato zprava dorazila, vsechno funguje jak ma. Potvrdte funkcnost na webu v pokecu - neposilejte tedy zadny mail jako odpoved... Diky za spolupraci.
 
6. 3. 2010
Admin

Jsem rád, že jsem pomohl - tolik pro pana Šimka. Ovšem poslední dvě otázky z příspěvku jsou adresovány všem členům...
 
22. 2. 2010
A.Šimko

Děkuji za vysvětlení.Věřím,že všichni návštěvníci si přečtou váš článek a nebudou pochybovat o smyslu těchto stránek.
 
16. 2. 2010
Admin

Na vysvětlenou pro pana A. Šimka několik údajů. Návštěvnost stránek za rok 2009: unikátní návštěvy 2269, počet návštěv 5336, zobrazeno 14570 stránek. To zase není tak zlé, domnívám se. Návštěvnost stránek ovlivňuje mnoho faktorů, které zde nechci podrobně rozebírat (na internetu je k tomu mnoho napsáno, stačí si to najít a přečíst). Stránky jsme vytvářeli ze dvou hlavních důvodů. Prvním důvodem je, aby klub existoval virtuálně a byl pomocí internetu k nalezení. To je s ohledem na způsob získávání informací v současné době důvod zcela přirozený. Druhým důvodem bylo zvýšení kultury prezentace klubu směrem ke svým členům a také směrem k městu, z jehož subvencí při svém provozu čerpá. Tzn. nenáročnou, efektivní a vlastně i ekologickou formou informovat veřejnost o své činnosti, o svých úspěších a v neposlední řadě i nabízených službách (jsou-li). Pokec byl vytvořen jako jakýsi bonus pro členy klubu a záleží zcela na členech a veřejnosti, jak toto plénum využívají. Určitě každý může toto plénum využít k diskutování témat, které ho trápí (a zvednout tak návštěvnost stránek). Diskutování o tom jestli se diskutuje nebo diskutovat má je ovšem poněkud zbytečný tanec za vlastní oháňkou... Ještě malý doplněk... Stále je možné udělat to, co již bylo diskutováno a možná dokonce i schváleno výkonným výborem - pokec uzavřít veřejnosti a nechat ho pouze pro potřeby klubu - každý se bude hlásit pod svým heslem a jeho příspěvek bude vždy neanonymní. Pak by asi nebyl problém udělat sledování diskuze poněkud podrobnější (kolik lidí momentálně diskuzi sleduje, kdo se diskuze účastní nejaktivněji, kdo se neúčastní vůbec atp.) Ano, stačí se podívat na příspěvek ze dne 26. 1. 2009 (!) ... Otázka, která se nabízí v daný moment zcela samozřejmě, zní: A má to smysl? Bude to k něčemu dobré? Na Vaše názory se těší admin a tvůrce webu.
 
15. 2. 2010
senior (Pavel Svoboda)

Irčo bylo by dobré napsat název klubu účastnic okresního přeboru a když mi to pošleš mailem tak já to napíši jako aktualitu na hlavní stranu
Pavel
 
13. 2. 2010
Irena

6.2.2010 se konal okresní přebor st. žákyn v HD. SEMIFINÁLE: Halmlová Petra- Pícková Jana 6:1,6:2, Štěchová Tereza- Jůdová Milena (KT) 3:6,0:6. FINÁLE Halmlová Petra -Jůdová Milena 6:3,2:6,6:7. FINÁLE čtyřhry:Halmlová,Pícková -Štěchová, Jůdová 4:6,4:6.
 
13. 2. 2010
Irena

ahoj,nejde mi to odeslat
 
12. 2. 2010
senior (Pavel Svoboda)

naprosto s tebou souhlasím, nyní jsi ve vedení tak navrhni zrušení a nebo je konečně začněte používat
 
12. 2. 2010
A.Šimko


Zaujímalo by mě,k čemu jsou tyto stránky,když sem stejně nikdo nic nepíše a ani sem asi nikdo nechodí. Těch pár příspěvků je světlá výjimka.
 
12. 2. 2010
A.Šimko

Asi jsem to spletl.Děkuji
 
12. 2. 2010
senior (Pavel Svoboda)

ahoj Tony,
pokouším se něco napsat

 
9. 11. 2009
senior (Pavel Svoboda)

všem kamarádům oznamuji, že nás navždy opustil kamarád Jarda Stulík zvaný Brčál. Kdo jste ho znal věnujte mu tichou vzpomínku
děkuji

 
22. 10. 2009
VYBOR

PARDON 24.10.2009

SOBOTA

OD 9.00 BRIGADA
 
22. 10. 2009
VYBOR

SOBOTA

22.10.2009

OD 9.00 BRIGADA.
 
21. 10. 2009
Jakub Bláha

jblaha (zavinac) duo.cz
Dnes od 15.00 21.10.2009 BRIGADA na kurtech. Zadame cleny, aby se dostavili.
 
19. 10. 2009
Halmlová

Anetko,jestli jsi z Pačejova,tak se můžeme spolu domluvit na trénincích tenisu v pátek při kroužku DDM.
 
18. 10. 2009
Aneta

anetkabl105 (zavinac) seznam.cz
Dobrý den
Je mi 12 let a chtěla bych vědet zdali je možno uvás si zahrát tenis pod dozorem vašeho trenéra . Mám částečne tenisove náviky děkoji za odpověd.
 
6. 10. 2009
senior (Pavel Svoboda)

ahoj
žádám VV o zdělení termínu ukončení sezony
 
21. 5. 2009
Jakub Bláha

V SOBOTU OD 8.00 hod BRIGADA NA KURTECH. ZADAME VSECHNY CLENY, ABY SE DOSTAVILI.


 
15. 5. 2009
lucka j.

beru zpět...
 
14. 5. 2009
lucka j.

akorat, ze jsme, pokud vim, nezverejnili, ze se maji prispevky zaplatit do konce kvetna... takze by bylo asi dobry vyvesit na kurtech ceduli, jestli tam jeste nevisi (ja trcim v praze, takze nevim)... L.
 
13. 5. 2009
Jakub Bláha

jblaha (zavinac) duo.cz
Zdravim vsechny, kteri ctou toto forum. Chtel bych Vas timto pozadat o aktivni ucast na udrzbe a uklidu kurtu, predevsim ty, kterym chybi jeste nejaka ta hodina brigad. A pripominam, ze na zaplaceni prispevku mate poslednich 14 dnu.

Pokud byste meli jakekoliv pripominky ci rady, podnety pro letosni sezonu, sem s nima na forum.

Diky,

Kuba
 
13. 5. 2009
Jakub Bláha

jblaha (zavinac) duo.cz
Zdravim vsechny, kteri ctou toto forum. Chtel bych Vas timto pozadat o aktivni ucast na udrzbe a uklidu kurtu, predevsim ty, kterym chybi jeste nejaka ta hodina brigad. A pripominam, ze na zaplaceni prispevku mate poslednich 14 dnu.

Pokud byste meli jakekoliv pripominky ci rady, podnety pro letosni sezonu, sem s nima na forum.

Diky,

Kuba
 
9. 5. 2009
senior (Pavel Svoboda)

díky Lucko,
jsem rád, že se ještě najdou kamarádi....
 
5. 5. 2009
lucka jůdová

neházejte flintu do obilí... rozešlu maily a zkusím materiály získat...
 
4. 5. 2009
senior

bohužel......asi jsme si pokec zřídili jen pro sebe
 
30. 4. 2009
Admin

Jak tak na to koukám, Seniore, tak nového je hovno. A to už nějakou dobu. Jináč ty věci na výroční zprávu samozřejmě nikdo nedodal. Takže bude asi taky prd. A pokud se podíváš, tak poslední člen, kterej sem něco napsal tak učinil před 5ti měsíci. To asi nepotřebuje další komentář :-)
 
8. 4. 2009
senior (Pavel Svoboda)

co je nového na kurtech nemám čas a tak se táži přez pokec....
už se trénuje ???
 
26. 3. 2009
senior (Pavel Svoboda)

ahoj Vojto,
budete mít na brigádu dostatek nářadí a nebo si ho má každý přinést z domova. Napiš co se bude konkrétně dělat a jaké nářadí bude třeba
 
16. 3. 2009
Svoboda junior

Tímto bych chtěl vyzvat všechny vedoucí družstev, aby dali na hromadu materiály týkající se činnosti družstev za minulý rok (tabulky, fotky, výsledky atp.) Všechno v elektronické podobě. Já to potom od vás vezmu a udělám výroční zprávu klubu jak má být... Zatím mám něco málo od Zdeňka Zoubka, prosil bych tedy ostatní. K formě (abych se s tim neutrápil): texty např. ve Wordu, fotografie v libovolném formátu, ale nejlépe nějak označené názvem souboru (např. dorost001.jpg atp.) Pokud máte nějaké popisky k fotkám, tak je napsat v textu zprávy k akci, ke které se vztahují a to takto: (dorost001.jpg - Zleva stojí vítěz dvouhry... atd.) Tabulky jsou ideální v Excelu nebo OpenOffice, ale i z toho Wordu se to dá vydolovat. Závěrem: potřebuji od vás přehledná fakta, s formou se netrapte, to je má práce. Neposílejte po "kouskách", ale v jedné dávce do mailu k ex-prezidentovi nebo na info(zavinac)tkhd.cz, pokud bude dat na e-mail příliš, obraťte se na Jakuba Bláhu, určitě pomůže, poradí, kam to umístit, abych se k tomu po síti dostal. Samozřejmě je možné vypálit na cd a nechat u ex-prezidenta. Děkuji předem za skvělou spolupráci.
 
26. 1. 2009
Admin

Včera proběhlo jednání o úpravách stávajícího pokecu a některých detailů v provozu stránek. Hlavní změny se týkají aktualit, kde chceme zpřehlednit orientaci v nich a také omezíme zobrazení na to skutečně aktuální, ostatní věci se přesunou do ARCHIVU. Podobný krok provedeme pravděpodobně i v případě fotogalerie. Hlavní a nejpodstatnější změna se týká POKECu. Pokec bude pouze a jen pro vnitřní komunikaci členů klubu a to neanonymní. Vstup do diskuze bude na osobní alfanumerický kód, který bude mít každý člen svůj vlastní. Diskuze nebude viditelná pro veřejnost, bude pouze obsahovat odkaz na zaslání námětu, či příspěvku - takto zaslaný mail bude doručen na adresy všech členů výkonného výboru. Takže možnost kriticky se k čemukoliv vyjádřit "zvenčí" zde zůstane, navíc s jistotou, že se o připomínce dozvěděli všichni, kdo jsou kompetentní se jí zabývat. Doufáme, že tato dílčí zlepšení přispějí k atraktivitě webu a zvýší komfort pro užití POKECu jako plnohodnotného pléna pro komunikaci mezi členy klubu.
 
2. 12. 2008
senior (Pavel Svoboda)

všem členům VV TK HD,
dne 5.12.2008 se koná poslední, letošní schůze VV v Hostinci na Zářečí. Začátek v 19°°hod. účast nutná!!!
 
17. 11. 2008
admin

Pro Makovec: Díky za postřehy. Nechávám je zde v plénu, nějaká zlepšení mi napadají, určitě se tim budeme zabývat.
 
12. 11. 2008
makovec

Zdravím do Horažďovic, a posílám k rukám makovice (bude vědět). Já přispěju nezávislým pohledem na stránky. Zapojil jsem se do diskuze na jiných stránkách a byl jsem odkázán sem. Mám pár postřehů ke vzhledu, intuitivnosti a ovladatelnosti.
Začal bych aktualitami. Z této stránky jsem jakožto neznalý utekl pro nepřehlednost. Nyní jsem se k tomu vrátil a vidím, že po kliknutí na více se přenačítá pravý sloupec. Zde bych výrazněji označil, co se bude po kliknutí dít. Ne každému to musí dojít a většina lidí nechce studovat stránky co se stane, když... (moje letitá zkušenost) a prvním pohledem (max 10s) to člověka nemusí trknout. Další věcí je vkládání fotografií do článků. Dnes je to nutnost i kdyby to měla být jen ikona. Jde o to, že člověk je líný číst a foto by mu mělo napovědět, jestli číst chce. Další je délka stránek. Nikdo nebude číst starší, než 10. článek, proto bych se zde pustil vklidu do osdtránkování. Jakmile bude odstránkování, je potřeba vyhledávání. Další, co bych udělal (může to být pro lidi příjemnější) možnost řazení příspěvků podle a data, autora asc/desc. K historii bych toho moc neměl. Ta se mi líbí, jen bych udělal asi opticky timeline. U kontaktů bych zvýraznil funkce, aby při letmém pohledu bylo jasně vidět co hledám. Na provoz, ceny mě nejvíce zajímá otevírací doba a cena, proto bych tyto údaje zvýraznil... Ostatní informace na této záložce jsou plky, které nikdo nečte (omlouvám se za tento výraz, ale zkušenost mě poučila). Servis OK. Podpora, partneři OK. Fotogalerie OK, ale až na to zvýraznění co se bude dít... viz aktuality. Pokec vizuálně ok, ale udělal bych stránkování, řazení a hledání. Zde nefunguje odkaz na mailovou adresu. Emailový klient se otevírá se zkomolenou adresou. Takže bych buď email zkonvertoval skriptem do obrázku nebo ho nepoužíval vůbec kvůli spamu (myslím odkaz). Tiráž OK.
To je ode mě vše as makovec

P.s. ještě zkouška bezpečnosti při odesílání příspěvku. Jestli se objeví odkaz a po kliknutí na odkaz hláška já jsem virus, pak je ještě co zlepšovat na bezpečnosti. (Virus to samozřejmě není, ale od nějakého šikovného přispivatele by být mohl). Zde možná bude můj odkaz:
s
Zdravím do Horažďovic, a posílám k rukám makovice (bude vědět). Já přispěju nezávislým pohledem na stránky. Zapojil jsem se do diskuze na jiných stránkách a byl jsem odkázán sem. Mám pár postřehů ke vzhledu, intuitivnosti a ovladatelnosti.
Začal bych aktualitami. Z této stránky jsem jakožto neznalý utekl pro nepřehlednost. Nyní jsem se k tomu vrátil a vidím, že po kliknutí na více se přenačítá pravý sloupec. Zde bych asi nejak výrazněji označil co se bude po kliknutí dít. Ne každému to musí dojít a většina lidí nechce studovat stránky co se stane když... (moje letitá zkušenost) A prvním pohledem (max 10s) to člověka nemusí trknout. Další věcí je vkládání fotografií do článků. Dnes je to nutnost i kdyby to měla být jen ikona. Jde o to, že je člověk lýný číst a foto by mu mělo napovědět, jestli číst chce. Další je délka stránek. Nikdo nebude číst starší než max 10 článek, proto bych se zde pustil v klidu do osdtránkování. Jakmile bude odstránkování je potřeba vyhledávání. Další co bych asi udělal (může to být pro lidi zajímavé) možnost řazení příspěvků podle a data, autora asc/desc. K historii bych toho moc neměl. Ta se mi líbí, jen bych udělal asi nějakou optickou timeline. U kontaktů bych zvýraznil funkce, aby zase letem pohledu po textu by bylo jasně vidět co hledám. Na provoz ceny mě nejvíce zajíma otevírací doba a cena, proto bych tyto udaje zvýraznil... Ostatní informace na této záložce jsou plky, které nikdo nečte (omlouvám se za výraz, ale zkušenost mě poučila). Servis OK. Podpora, partneři OK. Fotogalerie OK, ale až na to zvýraznění co se bude dít... viz aktuality. Pokec visuálně ok, ale udělal bych stránkování, řazení a hledání. Nefunguje klepnutí na mailovou adresu. Emailový klient se otevírá se zkomolenou adresou. Takže bych možná email zkonvertoval skriptem do obrázku nebo ho nepoužíval vůbec kvůli spamu (mylsím odkaz). Tiráž OK.
To je ode mě vše as makovec

P.s. ještě zkouška bezpečnosti při odesílání příspěvku. Jestli se objeví odkaz a po kliknutí na odkaz hláška já jsem virus, pak je ještě co zlepšovat na bezpečnosti. (Virus to samozřejmě není, ale od nějakého šikovného přispivatele by být mohl)
zde možná bude můj odkaz: virus
Jestli nebude funkční, pak ok.
 
12. 11. 2008
Irena

Pavle,já nemám žádné fotky z memorialu Sl.Šimka.
 
11. 11. 2008
admin

Pokec prošel zkušební dobou, přičemž jsme zjistili jeho plusy a mínusy. Došlo k několika neslušným, smyslpostrádajícím vstupům do pokecu, svou otevřeností všem s možností anonymity tak trochu nahrával nezodpovědnosti a povrchnosti. Pokec jsme vytvářeli proto, aby se zlepšila komunikace v klubu. Zdaleka ne všichni jsou dnes nuceni považovat používání internetu za součást gramotnosti, ale ta doba, kdy tomu tak bude, není daleko. I proto tu pokec je. Dále je zajisté pravda, že některé věci se lépe diskutují z bezpečí domova - nutnost formulovat názor do psaného projevu napomáhá odstraňovat zbytečný nános emocí, pokud se například jedná o spor nebo negativní kritiku. Dále platí: co je psáno, to je dáno a lze se k tomu kdykoliv vrátit. Je tedy možné i zpětně přehodnocovat postoje a názory, což je činnost více než zdravá (ne vždy "vstáváme tou správnou nohou"). Co nám z toho tedy vyplynulo? Výkonný výbor projednal možnost, že by byl vstup do pokecu podmíněn členstvím v klubu. Tzn. každý řádný člen by dostal své heslo pro vstup do pokecu, kterým by se přihlašoval. Tím odpadnou všechny pokusy o vstup pod jinou identitou. Dále z toho logicky vyplývá, že kdo chce do věcí klubu mluvit, musí být řádným členem tohoto klubu (pro sdělení veřejnosti slouží sekce aktuality). Je to tak na všech úrovních demokracie. Pokec nebude o názor zvenčí "ochuzen". Nemůže tomu tak být, protože názor zvenčí postrádá pro diskusi hodnotu. Neboť základní hodnotou, které v sobě nese členství v jakékoliv skupině lidí je SPOLUZODPOVĚDNOST. Kdo ji nemá, nemá ani "mandát" pro diskusi. Co bude následovat? V průběhu prosince bude pokec upraven tak, aby mohl začít fungovat správně. Bude sestaven seznam členů starších 15ti let a ti všichni si budou moci vyzvednout své vygenerované heslo v zalepené obálce. Samotná databáze hesel zůstane přístupná pouze administrátorovi stránek. Pokud máte nějaké zásadní připomínky k tomuto kroku, můžete stávající pokec použít k diskusím.
 
4. 11. 2008
senior (Pavel Svoboda)

V pátek 7. 11. 2008 od 19 hodin se v hospodě Na Zářečí koná schůze VV TK Horažďovice. Žádám všechny členy o dochvilnost.
 
4. 11. 2008
lucka jůdová

omluva se pro tentokrát přijímá... děkuju adminům z pomoc...
 
1. 11. 2008
omluva

ahoj moc se omlouvam zejmana lucce judove a take adminum slibuji ze to uz nikdy neudelam (bylo to blbost )
 
31. 10. 2008
senior (Pavel Svoboda)

Připomínám všem závodním hráčům a jejich trenérům - začátek zimní sezony je tuto sobotu 1. 11. 2008 dle rozpisu (je uveden v zápisu ze schůze VV).
 
31. 10. 2008
admin

Takže jsme zjistili totožnost "jana debila" alias "falešná lucie". Ačkoliv lze o upřímnosti omluvy zde uveřejněné s ohledem na její formu velmi pochybovat, rozhodli jsme se, že konkrétní jméno pro tuto chvíli nezveřejníme. Pokud by se takový exces opakoval, bude jméno zveřejněno. Mimo jiné to může pro všechny účastníky diskuze znamenat, že všechny další případné "hovadiny" budou pak automaticky připisovány dotyčnému jmému. Tímto tedy varujeme před důsledky, které můžou zcela samovolně vyplynout z dalších neslušných příspěvků. Dále je zde ta věc s vydáváním se za jinou osobu. Pokud Lucie Jůdová bude chtít, může postupovat v souladu se zákonem a pomocí soudních prostředků se dožadovat veřejné omluvy, zveřejnění jména toho, kdo její identitu v diskuzi zneužil. Neboť jak bylo řečeno, identita "anonymu" je známa.
 
29. 10. 2008
jen debil

moooooooc sseeeeeee omlouvam
 
29. 10. 2008
admin

Chtěl jsem jen uklidnit všechny slušné uživatele pokecu, aby se neděsili. Pokec je demokratické médium a podobným excesům nelze zcela předcházet. Zkusíme vymyslet, jak do budoucna podobné trapnosti co nejvíce omezit. Nejjednodušší by bylo pokec zrušit, ale to pravděpodobně nechcete. Chtěl bych upozornit toho, kdo pokec zneužívá ke svým přízemním výlevům, že existují prostředky, jak zjistit jeho totožnost. V tomto případě nám to zřejmě bude stát za tu práci.
 
28. 10. 2008
lucka jůdová

tak nevím... asi mě přepadl nějaký záchvat schizofrenie... jsem docela zvláštní případ, protože mé horší alterego nějak zapomnělo pravopis a propadlo primitivismu jak ve způsobu vyjadřování, tak v jeho obsahu... jak zvláštní, že ten předchozí příspěvek nese rysy myšlení a antigramatiky pana pseudokoptíka i toho druhého pána, který sám pojal velice výstižné přijmení... jinak zdravím všechny tenisové kamarády, kteří vědí, že jsem předchozí "příspěvek" nepsala...
 
28. 10. 2008
lucka jůdová

dobry den jak to že dovolujete aby ty cikani myslim vas ze hrajou na takovich kurtech urcceny k demolici
 
27. 10. 2008
jan debil

fuck
 
17. 10. 2008
senior (Pavel Svoboda)

Dobrý den pane Koptíku, bohužel nevím kdo jste, protože jméno Koptík v našich seznamech členů není. Váš příspěvek přesto obsahuje "zasvěcené" informace o chodu klubu, které zde podáváte velmi svérázným pravopisem. Pokud Vám skutečně tak moc leží na srdci další osud tenisového klubu v Horažďovicích, měl byste se v první řadě stát jeho členem, následně kandidovat do výkonného výboru. Budete-li zvolen, můžete svou pílí, prací a moudrostí vyvést náš klub z krize, ve které se podle Vás nachází.
 
16. 10. 2008
Vlastimil Koptík

Dobrý den.
Myslím si,že horaždovickí tenisový klub jde tak trošku do háje.Odpovídala tomu i účast na oddílovém turnaji,..Prý se přístí rok bude ztěží dávat dohromadý dokonce i družstvo dospělích. Nebylo by na čase udělat nějaké razantnější změny?? Domnívám se ,že největší příčinou je pan správce!!!Neměl by se zaměstnávat na udržbu dvorců a dalších povinností, které zajisté má ve smlouvě,ale ne na čepování piva, koukání na TV,..a dalších jeho oblíbených aktivit. Přeji hezký večer.
 
5. 10. 2008
Irena

hal.ir (zavinac) seznam.cz
ok. já souhlasím
 
3. 10. 2008
senior (Pavel Svoboda)

budu připravovat schůzi VV na příští týden, prosím všechny členy výboru aby navrhli termín na kterém se dohodneme.Ostatní členové oddílu mohou touto cestou vznášet připomínky na VV a požadovat jejich projednání.
Já navrhuji termín pátek 10.10.2008 od 19°°hod v Restauraci na Zářečí
ahoj Pavel senior
 
23. 9. 2008
petromilka

petra (zavinac) webrevolution.cz
ahoj pavle,ahoj zigi ....šikovné stránky,hezký design ! ...tak někdy dovi,při osobním pokecu... zdravím svobodovi sr.!
 
17. 9. 2008
Pavel Svoboda ml.

Zdravím, ti z vás, kteří mají umožněn přístup do administrace a mohou tedy nahrávat fotografie do fotogalerií chci upozornit, že pokud se nebudou řídit nápovědou a budou se snažit na server nahrávat fotografie čítající velikost 1MB a více vážně ohrožují bezproblémový chod stránek resp. některé jeho funkce. Chtěl bych tedy poprosit o přehrání stávající fotogalerie Celostátního turnaje mladších a starších žáků a posledních 8 fotografií u Turnaje veteránů. Stávající fotografie běh stránek zpomalují a v náhledech se chovají nestandardně. Děkuji za pochopení a spolupráci.
 
16. 9. 2008
senior (Pavel Svoboda)

ahoj Kubo
souhlasíš s tím článkem a nebo s tím že byl smazán?
 
15. 9. 2008
Jakub Bláha

Dobry den, dnes rano tu byl prispevek ohledne spravcovani kurtu, bohuzel se autor nepodepsal a byl smazan. Cetl jsem jej sice narychlo, ale souhlasim s nim...
 
14. 9. 2008
Admin

Anonymní vzkaz byl administračně smazán.
 
5. 9. 2008
senior (Pavel Svoboda)

ahoj kamarádi
považuji za nutné se sejít ohledně pronájmu tělocvičny na zimní sezonu, navrhněte termín, já dnes a zítra nemohu
 
17. 8. 2008
Irena

hal,ir (zavinac) seznam.cz
Já si myslím,že tak vynikající trenérka nejsem,ale mám výbornou žákyni.(Lucka Staňková)
 
16. 8. 2008
lucka jůdová

luci, pavel včera říkal, že druhý víkend v září...
 
14. 8. 2008
Lucie Staňková

l.stankova (zavinac) volny.cz
Kdy bude prosim Vas Raketa? Že bych zužitkovala své letní pokusy trefit se raketou do míčku, tento případně nasměrovat přes síť někam mezi ty bílé čáry... a nezpůsobit přitom zranění nikomu z přítomných včetně sebe a škodu na ničem ze stálého vybavení kurtů.
Pěji ódu na paní Halmlovou, jakožto vynikající trenérku.
 
10. 8. 2008
lucka jůdová

...že prý byl nějaký problém s tykáním v mém posledním příspěvku... to se musím smát, protože husy jsme spolu zjevně opravdu nepásli, leč ta potrefená se ozvala... kdyby se uměla podepsat, mohla by se dožadovat i naplnění některých společenských regulí, takhle bohužel :)
 
6. 8. 2008
Admin

Poslední anonymní vzkaz byl administračně smazán.
 
31. 7. 2008
lucka jůdová

lucie.judova (zavinac) seznam.cz
milý "raději ne!", opravdu vtipná ironie, ale kdybys četl pozorně věděl bys, že jsme počítali s tím, že pod vastním jménem sem lidi budou psát míň... chápu, že se někteří těšili, jak to tady ostatním "vytmaví" a pak se budou tvářit jakoby nic, ale o takové příspěvky prostě nestojíme... ne kvůli strachu, ale kvůli něčemu, čemu se říká upřímnost a vlastní názor... takže ne raději, ale opravdu ne!
 
15. 7. 2008
Raději ne!

Hmmmm,koukam,že to tu žije:-)

 
27. 6. 2008
Zdeněk Zoubek

zoubci (zavinac) horazdovice.cz
V neděli po posledním zápase s Nýrskem slavíme na kurtech postup dorostu do Kadeta.
Ačkoli už je rozhodnuto, nastoupíme v plné sestavě a doufám vyhrajeme.
Chtěl bych poděkovat panům Malému a Kaiserovi za sponzorský dar v podobě občerstvení na naši oslavu.
Přijďte fandit, letos už dorostence při soutěžním utkání v Horažďovicích neuvidíte. Máte poslední šanci!!

 
24. 6. 2008
senior (Pavel Svoboda)

svolávám schůzi VV TKHD na 27.6.2008, od 20°°hod v klubovně tenisového klubu
účast nutná !!!!!
 
13. 6. 2008
lucka jůdová

super, pokud budete mít čas, vezměte sebou foťák... chválíme píďata a držíme jim palce...
 
12. 6. 2008
Irena

hal.ir (zavinac) seznam.cz
starší žáci
hráltakto:HD-Rokycany:6/3,Staňkov-HD:1/8,HD-Škody Pzeň B:6/3,Horšovský Týn-HD:3/6.Čeká nás poslední tým Domažlic a pokud v tomto utkání zvítězí tak postoupí do nejvyšší západočeské soutěže.Chcetě bych pochválit děvčata Annu Englerovou a Petru Halmlovou,ktrerá svá utkání s přehledem vyhrávají,ale je třeba pochválit i Zděňka Hrbka,Jana Staňka a  Davida Micheliniho

 
12. 6. 2008
Lucie Staňková

l.stankova (zavinac) volny.cz
Ahoj, díky moc za rady.

Luciku, jestli budes mit chut, tak si s tebou "zahraju" moc rada.


 
11. 6. 2008
lucka jůdová

lucie.judova (zavinac) seznam.cz
ahoj všichni, do fotogalerie jsem přidala fotky béčka od kuby bláhy, kterému tímto děkuji... prosím i ostatní, aby se přidali a mohli jsme to tady trochu oživit a dát něco do obzoru...
 
11. 6. 2008
lucka jůdová

ahoj lucíku, pavel ti poradil dobře... ty se to určitě naučíš a když budeš chtít, já si půjdu někdy ráda zapinkat, když budu v hádéčku... :) takže se těším na kurtech a děkujeme za prezentaci před kamarádem...
 
11. 6. 2008
lucka jůdová

ahoj kubíku... já se musím taky přiznat, že vůbec nejsem zvědavá na názory, pod které se jejich autor není ochoten ani podepsat... že bychom se divili tomu věřím, ale pozitivní dopad by to podle mě nemělo, protože bychom se stejně nemohli (např. ve výboru) zabývat podněty typu "no někdo si stěžoval na pokecu, že..." takže já bych to nechala, pro ty slušné a upřímné....
 
11. 6. 2008
senior (Pavel Svoboda)

výzva pro členy TKHD
touto výzvou se snažím oslovit soukromé podnikatele našeho klubu aby se podle svých možností spolupodíleli na financování tenisu v Horažďovicích. Můj námět do diskuse.......
předem díky za odezvu
 
11. 6. 2008
senior (Pavel Svoboda)

ahoj Lucie
díky za prezentaci,
ohledně hraní a trénování dospělých jedinců Ti mohu doporučit naše trenéry Zdeňka Kodýdka a Irenu Halmlovou po domluvě se určitě najde možnost jak toto vyřešit. Poplatky za pronájem kurtů jsou všeobecně známi s tím, že kdyby jsi chtěla hrát celou sezonu zaplatíš jednorázově 1.200Kč . Placení trenérů není v této částce zahrnuto a je věcí dohody.

 
11. 6. 2008
senior (Pavel Svoboda)

ahoj Kubo,
já osobně nesouhlasím s anonymním pokecem, můj názor je přece jediná svobodná věc kterou mohu v tomto sloupku prezentovat tak proč bych se měl za něco schovávat. Pokud chceme s tohoto sloupku udělat nástroj k vyřizování účtů, pomluv a výčitek tak prosím, ale o to snad nikdo z nás nestojí.
ohledně neplacení členských příspěvků - nesouhlasím, reprezentace oddílu a města v kterém žiji není jen věcí oddílu, ale i samotného hráče, proto si nemyslím, že odpuštěním příspěvků něco podstatného získáme. To je můj názor, ale jsem jenom jeden hlas ve VVTK. Doporučují požadavek přednést na schůzi VV a nechat o tom hlasovat. Toto právo má přece každý platící člen oddílu.
díky za pokec
 
8. 6. 2008
Lucie Stankova

l.stankova (zavinac) volny.cz
Ahoj, o vikendu jsem mela v HD znameho z Mostu, ktery se rozplyval nad vasimi tenisovymi kurty a mj. nad webovymi strankami - takze prvni vec velka pochvala. Druha vec, jeste dulezitejsi, otazka,zdaje mozne, aby se prumerne schopny dospely clovek, ktery to ma z hradeb na kurty asi tak 100 m, mohl pokusit naucit tenis hrat?Tj, neco jako tenisova skola pro dospele nebo osobni trener(ka)?


 
7. 6. 2008
Jakub Bláha

jblaha (zavinac) duo.cz
Ahoj vsichni,

cetl jsem tu vsechny prispevky a taky bych neco dodal..

Je pravda, ze by se kazdy mel postavit za svuj nazor, ale pokud by toto forum
slouzilo jako anonymni, asi bychom se nestacili divit, co by se tu psalo.
Mozna by bylo na zvazenou, aby se to alespon na par prispevku zkusilo.

Jinak si myslim, ze nam zacina „pokulhavat“ dospely tenis co do obsazenosti hracu.
Pro lepsi motivaci, nestalo by za to, aby napr. „zavodni“ hraci neplatili prispevky?
Jinak nam tu nebude hrat nikdo. Z deti mame spise kvantitu a to potrva, nez nekdo doroste.

Diky a mejte se

Kuba

 
2. 6. 2008
senior (Pavel Svoboda)

Jsem po operaci a vše je dobré. Zjišťuji, že se nám debata rozrůstá tak, jak jsme chtěli. Souhlasím s Luckou ohledně podpisů a mailu - abychom mohli na názory reagovat. Takto nevím s kým komunikuji. Anonym do slušné debaty nepatří, i tak děkuji za upřímnost.
 
31. 5. 2008
lucka jůdová

myslím, že by bylo prima alespoň ten první svůj příspěvek vždycky podepsat, aby bylo jasné, kdo se pod kterým nickem skrývá... za své názory se určitě nikdo z nás nestydí, takže v tom nevidím problém....
to analy(i)tik: já doufám, že s létem se to všechno zlepší... navíc teď se tam dva víkendové večery za sebou sešla fajn parta lidí... jen houšť ;) vždycky je co zlepšovat...
 
30. 5. 2008
Analitik

Dobrý den, všechny vás tu zdravím. Jsem moc rád,že se něco takového zřídilo. Bohužel už delší dobu mám pocit, že to v TK HD není takové,jako to bývalo.Dříve jsme se na kurtech všichni scházeli a bavili se. Nyní tam moc lidí nepřijde, když pominu stálou čtyřhru na dvorci číslo 2.Myslím,že to je škoda. Souhlasíte se mnou nebo je to jen můj názor?
 
30. 5. 2008
lopík

ahuuj lidi:-)
 
30. 5. 2008
Arnůštek

Zdravim
 
27. 5. 2008
lucka jůdová

lucie.judova (zavinac) seznam.cz
ahoj pavle, díky za pochvalu... uzavěrka do obzoru byla už minulý týden... družstva jsme už minulý rok v obzoru řešili vždycky, až když toho bylo víc a mělo to nějaký smysl a přehlednost.... dám to až do příštího čísla...

...proto bych ráda poprosila všechny VEDOUCÍ DRUŽSTEV, aby mi napsali mail, pokud chtějí někoho pochvalit nebo popsat některý zajímavý zápas... jinak musím čerpat pouze z výsledků a zápasů, na kterých jsem byla, a je to škoda...

platí teda, že schůze VV je v pátek od 20:00 na kurtech??? nebo to bylo na zářečí? děkuju, nemám to v poznámkách...
 
27. 5. 2008
senior

Irčo pěkné výsledky díky nemáš foto ?
Lucko skus to prezentovat na webu a v cancálku spoj se s Irčou
čau
 
26. 5. 2008
Irena

hal,ir (zavinac) seznam.cz
Mladší žáci sehráli 3 mistrovská utkání: Domažlice- HD 4:5,HD- Škoda Plzen 5:4,Rokycany- HD 5:4.Děvčata vždy všechno vyhrála.
 
24. 5. 2008
Admin

Vzkaz od uživatele Hahaha byl administračně smazán. Hahaha není podpis.
 
23. 5. 2008
senior

Ahoj Lucko, vyděl jsem na náměstí ve vývěsce informaci o pokecu - je to skvělé, snad se lidi zapojí...
 
20. 5. 2008
lucka j.

zigi: xp a explorer 7 :)
 
20. 5. 2008
Zigi

Lucka j. -> netreba se omlouvat, zigi chape a pokusi se s tim neco udelat. Akorat bych potreboval vedet v jakym exploreru /4,5,6,7?/ a na jakym systemu /win, mac?/ pac me to normalne funguje .-)
 
20. 5. 2008
senior

Lucko je to super, ale potřebuju ještě aby jsi každý měsíc dodávala informace ohledně činnosti klubu Lucii Staňkové. Domluv se sní do kdy to potřebuje vědět. Jsou to informace o již konaných akcích a plán akcí na následující měsíc děkuji moc senior
 
19. 5. 2008
lucka j.

Beru si to na starost... akorát mně to v exploreru nefunguje úplně dobře... mám tam ty obdélníčky, ale ne, co se do nich má napsat (omlouvám se zigimu, jsem humanitní typ :) a neumím to vysvětlit lépe)... v opeře mi to šlape, takže pohoda, ale aby to někoho neodradilo....
 
19. 5. 2008
senior (Pavel Svoboda)

Lucko dobrej nápad já si myslím, že takto můžeme dávat informace všem členům, ale musíme se pokusit do těchto debat zapojit co nejvíce lidí. Do skříňky na náměstí a na kurty dát výzvu s postupem jak se dostat na web a jak používat sloupec POKEC
zatim ahoj senior
 
18. 5. 2008
Lucka Jůdová

lucie.judova (zavinac) seznam.cz
písněte sem někdo výsledky, jak hrála naše družstva, ať se to ví... díky
 
18. 5. 2008
Irena

hal,ir (zavinac) seznam.cz
Pavle,díky za trička,děti z nich ěly velkou radost.
 
16. 5. 2008
Pavel Svoboda

přeji všem pěkný víkend a hlavně co nejvíce vítězných zápasů. Irčo mám pro tebe ty potištěná trička beru je dnes to je v pátek 16tého do klubu
 
15. 5. 2008
Pavel Svoboda ml.

designjesvoboda (zavinac) gmail.com
Protože jsme se obávali spamu na vaše uváděné e-mailové adresy, bude se vám po napsání adresy automaticky měnit @ na (zavinac). Roboti v podobě programů, které prohledávají stránky a adresy hledají, by vás tedy neměli objevit. Nemusíte tedy mít obavy a kontakt na sebe můžete klidně uvádět.
 
15. 5. 2008
Lucka Jůdová

lucie.judova (zavinac) seznam.cz
Taky zdravim, super nápad... doufám, že se to ujme...

to Federer: já myslela, že ti říkají Kiefer, chlapče :)
 
14. 5. 2008
Federer

petr.slajs (zavinac) email.cz
Zdravim, zkoušim jen, jestli to funguje
 
14. 5. 2008
Pavel Svoboda

pavel.svoboda (zavinac) liberty-victory.cz
tak Vás vítám v pokecu
 
9. 5. 2008
Zigi

Tak si tu tedy vesele diskutujte...
 
upozorneni