V sobotu 6.7. a v neděli 7.7. se na našich kurtech odehrál první letošní Prácheňský pohár a to konkrétně v kategorii mladších žáků a žákyň.

Turnaje mladších žáků se zúčastnilo celkem 9 hráčů z nichž dva členové našeho klubu. Jedním z nich byl Jiří Frýzek a dále Patrik Svoboda hrající za I. ČLTK Praha. Bohužel došlo hned v prvním kole na jejich vzájemný zápas, který vyzněl lépe pro Patrika Svobodu. Celý turnaj vyhrál favorit a první nasazený hráč Tomáš Páže z TK Zlín, když ve finále porazil druhého nasazeného Šimona Rejlka. Čtyřhru následně vyhrál první nasazený pár Tomáš Páže s Patrikem Svobodou.

Mladších žákyň se zúčastnilo o čtyři více, celkem bylo 13 hráček. Tentokrát jsme měli pouze jedno domácí zastoupení a to Magdalénu Toningerovou. Ta bohužel hned v prvním kole hrála se čtvrtou nasazenou hráčkou a vypadla. Celý turnaj vyhrála první nasazená Sára Tešková.

Ve čtyřhře už se domácí Magdaléně dařilo lépe. Postoupila se svou spoluhráčkou Jolanou Hlavatou přes první kolo a poté padly v semifinále.

Turnaj Mladších žákyň: http://cztenis.cz/turnaj/816056/sezona/L19/vysledky

Turnaj Mladších žáků: http://cztenis.cz/turnaj/716057/sezona/L19/vysledky